Franchising Başvuru Formu

Markamız, Türk mûsikîmizdeki makamlarla harmanlanış çay konseptini ve çay kültürünü başka lokasyonlara taşımak isteyen yatırımcısını en doğru şekilde yönlendirmektedir. Franchising sistemimiz; başarma tutkusuna sahip girişimcilere, içinde çay kültürümüzün yaşadığı kendi işletmelerini kurmaları için destek verir. 

Sistemimizde, dükkân açılması planlanan lokasyon, uzman mimarî kadromuz tarafından incelenir ve gerekli bütün fizibilite çalışmaları yapılır. Seçilen mekân için öngörülen yapıya ait ihtiyaçlar tespit edilir. Sonrasında, uygun projelendirme yapılarak içinde çay demlenmeye hazır bir şekilde dükkânın anahtarı yatırımcıya teslim edilir. Uzun yıllara dayalı tecrübe, bilgi ve marka kimliğinin işletmeciye en doğru şekilde aktarıldığı franchising sistemimizde, işletmeci sâdece mağazasını teslim alır ve işletir. Dükkân açılmadan önce, mekânda çalışacak personelin seçimi yanında ilgili personel ve işletmeci için gerekli teorik ve pratik bütün eğitimler merkezimiz tarafından verilmektedir. Çay dükkânımızdaki özgün sunum şekillerinin ve hizmet kalitesinin bütün şubelerde aynı standartta olması için verilen bu eğitim desteği, şube açıldıktan sonra da devam eder. Bu destek personel ve yöneticilerin eğitim ihtiyacını karşılayacak niteliktedir. Markamız, bu hizmet kalitesini üst düzeyde tutmak için işletmeciye belli bir program dâhilinde sürekli danışmanlık hizmeti vermektedir. Dükkânımıza özgü çay çeşitleri ile birlikte bu çayları tamamlayan yiyecekler de yine merkezimiz tarafından temin edilir.

Açılacak mağazanın yeri konusunda henüz bir karar vermemiş ve dükkan için yer arayan girişimcileri, uygun kiralık dükkânlara yönlendirip; onlara işletmelerini en kısa sürede açma konusunda zaman kazandırmaktayız.

Markamıza ait özgün çay konseptinin bir parçası olmak için aşağıdaki Franchising Başvuru Formunu doldurup gönderebilirsiniz. Başvurunuz değerlendirildikten sonra size geri dönüş yapılacaktır.

Kişisel Bilgiler
*
*
*
*
Meslekî Bilgiler
Evet, iş yeri sahibiyim Hayır, çalışanım
Mâli Konular
Evet Hayır
TL
TL
Var Yok
Diğer Bilgiler
Kendi iş yerimde franchising istiyorum.
Kiralık bir dükkân için franchising istiyorum.
Yatırım yapmak için yönlendirmenizi istiyorum.
Birden fazla dükkân için franchising istiyorum.